Moonighted
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnji film koji ste pogledali?

+4
Apeiron_forever
~benighted~
Red
moonlight
8 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Zadnji film koji ste pogledali?

Post  moonlight Sun Jun 28, 2009 4:26 pm

Evo u mom slučaju to je drugi dio Transformersa. Što reć o filmu? Akcijski dio je zadovoljavajuć, iako su i same scene borbe možda previše odužene. Dijalozi, radnja preloše. Toliko je predvidljivih scena bilo da me čak ni jednom nije uspjelo iznenadit niš Very Happy Ustvari lažem.. robot heaven! lol!
Patetični momenti također prenaglašeni. Svijetla točka filma su roboti koji (nažalost) imaju razvijeniju osobnost od glavnih likova. Još jedan u nizu tipičnih američkih filmskih ostvarenja..
moonlight
moonlight
Admin

Posts : 518
Join date : 2009-06-28
Age : 35
Location : on the rocks

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  Red Sun Jun 28, 2009 4:35 pm

Odlican prvi dio i dostojan nastavak... transformers 2 nije nis losiji od prvog dijela... jedina zamjerka je suosjecanje glavnih likova (no opet to je cisto moje misljenje posto nevolim pretjerane emocije u filmu pogotovo ako je akcijski ili SF ili jos bolje kombinacija jednog i drugog Smile )
inace same scene s robotima napravljene besprijekorno (ili kako se to vec kaze)... radnja ko radnja nije toliko originalna ili nesto spektakularna...ali opet sjetimo se da je film napravljen po istoimenom crticu tako da bi bilo glupo da je film filozovskog tipa s nekoliko skrivenih poruka... film je snimljen za sve one koji vole transformerse,robote... i jednostavno ne zele odrast
ocjena filma 8/10 ...i vise (volim filmove s robotima Very Happy )
Red
Red

Posts : 214
Join date : 2009-06-28
Age : 34

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  ~benighted~ Tue Jun 30, 2009 5:09 am

Jedini pravi robot je Arni Zadnji film koji ste pogledali? Ugly_cafe
A ovi transformersi su mi tako tako. Film je prebrz i predugačak. Akcija 95% vremena može dosaditi, ali to je nešto što michael bay neće nikada shvatiti. Da ne pričamo o ljigavim scenama koje se mogu primjetniti kao laksativ. Inače, sama transformacija u ovom filmu isto tako ide prebrzo, kao da nam ne žele prikazati sam proces a to mi je uvijek bila najjači dio transfića. Megan Fox Zadnji film koji ste pogledali? 1041
~benighted~
~benighted~
Admin

Posts : 26
Join date : 2009-06-28

https://moonighed.darkbb.com

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  Apeiron_forever Sun Jul 05, 2009 8:41 am

yes man
fora film, čovjek se malo zapita nakon gledanja (ali naravno niš ne napravi po tom pitanju)
it's a good laugh
Apeiron_forever
Apeiron_forever

Posts : 111
Join date : 2009-07-05
Age : 34

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  moonlight Sun Jul 05, 2009 10:39 am

A Knight's Tale
A ono što da kažem osim Heath Ledger rendeer
Inače film ne nudi previše, al je ok ako ga se gleda kao onako usputnu zanimaciju.
moonlight
moonlight
Admin

Posts : 518
Join date : 2009-06-28
Age : 35
Location : on the rocks

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  madphoenix33 Sun Jul 05, 2009 3:08 pm

nedavno pogledao fight club ... odlična kriminalna drama sa nevjerojatinim zavrsetkom na kraju (spada medu 5 naj obrata u filmskoj indurstriji)

edw norton i brad pitt = savrsena kombinacija ....moja preporuka od srca Twisted Evil
madphoenix33
madphoenix33

Posts : 43
Join date : 2009-07-05
Age : 35
Location : Čakovec

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  °°maja°° Mon Jul 06, 2009 2:12 am

zadnji koji sam gledala su Proročanstva.. odličan triler o profesoru koji sasvim slučajno dobiva papir sa predviđanjima u budućnosti i trudi se spriječiti njihovo ostvarenje i kraj svijeta.. malo zastrašujuć i napet Razz, jedan od boljih koje sam gledala..Smile

°°maja°°

Posts : 2
Join date : 2009-07-06

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  madphoenix33 Mon Jul 06, 2009 7:22 pm

moonlight wrote:Evo u mom slučaju to je drugi dio Transformersa. Što reć o filmu? Akcijski dio je zadovoljavajuć, iako su i same scene borbe možda previše odužene. Dijalozi, radnja preloše. Toliko je predvidljivih scena bilo da me čak ni jednom nije uspjelo iznenadit niš Very Happy Ustvari lažem.. robot heaven! lol!
Patetični momenti također prenaglašeni. Svijetla točka filma su roboti koji (nažalost) imaju razvijeniju osobnost od glavnih likova. Još jedan u nizu tipičnih američkih filmskih ostvarenja..

ja sam gledao navedeni film u cinestaru pred tjedan i pol i moram reći da mi je bio sasvim zadovoljavajuci....isao ga gledati a da nisam gledao jedinicu,koju sam pogledao danas .. i moram reci da mi je jedinica ipak za 1 koplje bolja ....ipak,mozda ima vise "pametnijih dijaloga" u jedinici nego u dvojci ..za dvojku moram reci da je vise nabrijenija akcijom,sa nesto slabijim dijalozima i pricom Smile

ali u globalu ovo je odlican serijal za sada...a vidim na imdb ,trojka nam dolazi 2012 Razz
madphoenix33
madphoenix33

Posts : 43
Join date : 2009-07-05
Age : 35
Location : Čakovec

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  moonlight Tue Jul 07, 2009 9:20 am

madphoenix33 wrote:trojka nam dolazi 2012 Razz

E ovo je već totalno nepotrebno.. Nikad mi nije bila jasna ta potreba za 500 nastavaka jednog filma.. Ono nakon prvog nastavka ih slome, oni se opet uzdignu i napadnu, sad ih opet slome, opet će se uzdić i napast.. come on.. Rolling Eyes
moonlight
moonlight
Admin

Posts : 518
Join date : 2009-06-28
Age : 35
Location : on the rocks

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  madphoenix33 Tue Jul 07, 2009 9:35 am

moonlight wrote:
madphoenix33 wrote:trojka nam dolazi 2012 Razz

E ovo je već totalno nepotrebno.. Nikad mi nije bila jasna ta potreba za 500 nastavaka jednog filma.. Ono nakon prvog nastavka ih slome, oni se opet uzdignu i napadnu, sad ih opet slome, opet će se uzdić i napast.. come on.. Rolling Eyes

eo ne zelim offtopicariti ali moram reci ....u pravu si ...filmovi koji imaju nastavke a da su nastavci barem priblizno dobri kao original je tako malo da ih se moze pribrojati na prste jedne ruke..svaka cast izuzecima poput:

kill bill 1 i 2,kum 1,2 i 3,ralje 1 i 2 (nikako 3 i 4),umri muski serijal,smrtonosno oruzje,policajac s beverly hillsa,ima ih jos ali ne mogu se sjetiti Razz

p.s. o transformers serijalu mislim sve najbolje,jer nikako nije podbacio.sasvim mi je ok...a vjerujem ako se isti redatelj 1 i 2 (Michael Bay) primio treceg dijela,stvari ne mogu poci po zlu Cool
madphoenix33
madphoenix33

Posts : 43
Join date : 2009-07-05
Age : 35
Location : Čakovec

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  Red Tue Jul 07, 2009 9:45 am

Wii... barem nekom na forumu su transformers-i okey film... nocas cu lakse zaspat lol!

Sta se mene tice neka snimaju i dalje nastavke njihove; nije to film koji je posebno kvalitetan ili nes sta se tice price i svega(da ima neku skrivenu poruku ili nes drugo u sebi). Ali za ljude koji vole takve filmove je odlican... tako da samo neka oni nastave snimat ja se necu bunit Smile
Red
Red

Posts : 214
Join date : 2009-06-28
Age : 34

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  ~benighted~ Wed Jul 08, 2009 6:02 am

madphoenix33 wrote:p.s. o transformers serijalu mislim sve najbolje,jer nikako nije podbacio.sasvim mi je ok...a vjerujem ako se isti redatelj 1 i 2 (Michael Bay) primio treceg dijela,stvari ne mogu poci po zlu Cool
Baš suprotno, ovaj drugi dio je bio još bezglaviji, a kriv je baš taj nesretni michael bay i njegova potreba da sve pretvori u slikovnicu bez imalo mozga. Volim i ja akciju, pa čak i onu bezveznu, ali ipak mora biti neke logike, uvjerljive priče i puno manje patetike nego što ih on poručuje u svojim djelima. Netko je spomenuo Die Hard serijal, a to su pravi akcijski filmovi s karakternim i karizmatičnim glumcima. Pa onda recimo Terminator serijal(osim zadnjeg), Alien serijal.
~benighted~
~benighted~
Admin

Posts : 26
Join date : 2009-06-28

https://moonighed.darkbb.com

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  madphoenix33 Wed Jul 08, 2009 6:48 am

~benighted~ wrote:
madphoenix33 wrote:p.s. o transformers serijalu mislim sve najbolje,jer nikako nije podbacio.sasvim mi je ok...a vjerujem ako se isti redatelj 1 i 2 (Michael Bay) primio treceg dijela,stvari ne mogu poci po zlu Cool
Baš suprotno, ovaj drugi dio je bio još bezglaviji, a kriv je baš taj nesretni michael bay i njegova potreba da sve pretvori u slikovnicu bez imalo mozga. Volim i ja akciju, pa čak i onu bezveznu, ali ipak mora biti neke logike, uvjerljive priče i puno manje patetike nego što ih on poručuje u svojim djelima. Netko je spomenuo Die Hard serijal, a to su pravi akcijski filmovi s karakternim i karizmatičnim glumcima. Pa onda recimo Terminator serijal(osim zadnjeg), Alien serijal.

ja sam spomenuo die hard serijal,ali koliko god usporedivali die hard i transformers,mislim da nema slicnosti,osim rijec akcija. Doduse Die Hard je tipični "policijski krimnalni triler",i taj serijal mi je osobno puno bolji od transformersa,a dok vidis listu Michaelovih filmova nabrijanih akcijom,sve ti je jasno sto se tice transformera. Razz kako sam spomenuo,ja od transformersa 2 nisam ocekivao ama bas nista više doli čiste i čiste bezglave akcije,nesto slicno kao u jedinici Smile
madphoenix33
madphoenix33

Posts : 43
Join date : 2009-07-05
Age : 35
Location : Čakovec

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  madphoenix33 Thu Jul 09, 2009 6:35 am

Upravo sam pogledao:

Ong-Bak: Muay Thai Warrior

http://www.imdb.com/title/tt0368909/


Film je jako dobro ocjenjen na imdb-u.A sto se tice moje ocjene,ovaj film nije samo još jedna "tuci,ubij šora"..nego je nešto više.Film ima dubine...mislim da je ovo najbolji film ikada takve tematike,tj najbolji film borilackih vjestina.Prica je naravno jaka.Ima puno pametnih dijaloga,efekti su perfektni..ugl film nije na engleskom sto mi se za promjenu sviđa Smile Svi zaljubljenici u borilacke vjestine,napeti triler i malo avanture nece biti nezadovoljni ovim filmom Smile moja ocjena filma: 7.5 / 10


Last edited by madphoenix33 on Thu Jul 09, 2009 6:20 pm; edited 1 time in total
madphoenix33
madphoenix33

Posts : 43
Join date : 2009-07-05
Age : 35
Location : Čakovec

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  Red Thu Jul 09, 2009 1:56 pm

The Baader Meinhof Complex

Ukoliko volite ajmo reć biografske filmove (mislim koji su snimljeni na temelju stvarnih događaja) i jos da imaju dosta akcije i duboku pricu svakako svima preporucam gore navedeni film.
Temelji se na usponu i padu terorističke frakcije (organizacije) koja je djelovala u Zapadnoj Njemačkoj 70-godina pa na dalje...
Za ljubitelje takvih filmova svakako preporuka a i za ostale ako ih slucajno filmovi takve tematike imalo zanimaju Surprised
Red
Red

Posts : 214
Join date : 2009-06-28
Age : 34

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  moonlight Thu Jul 09, 2009 4:29 pm

Ice age 3

Nisam pogledala 1. i 2. dio ( Embarassed ) al ako mi je ovaj bio dobar ti moraju bit samo još bolji Very Happy
Nažalost sam gledala sinkroniziranu verziju al eto na pola filma sam već zaboravila da naše face stoje iza glasova.. likovi su svi super, neznam kojeg bi i izdvojila Very Happy Very Happy
Buck legenda.. Very Happy Preporučam svakako, dobra zabava Smile
moonlight
moonlight
Admin

Posts : 518
Join date : 2009-06-28
Age : 35
Location : on the rocks

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  Apeiron_forever Wed Jul 15, 2009 5:03 pm

eto pred par minuta pogledala Crank
hihi
pre-pre-pre lud i pre smješan film
fora glumac, doduše ko zna kak se zove,
onaj ćelavi britanac koji glumi i u transporteru
ugl.....phora Twisted Evil
Apeiron_forever
Apeiron_forever

Posts : 111
Join date : 2009-07-05
Age : 34

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  Zmaj Fri Jul 17, 2009 2:36 am

je došao heri poter novi??? ja baš ne pratim te stvari kako izlaze... ali to čekam...
Zmaj
Zmaj

Posts : 89
Join date : 2009-07-05
Age : 35
Location : Abbazia-Fiume-Abbazia

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  madphoenix33 Fri Jul 17, 2009 5:51 am

Zmaj wrote:je došao heri poter novi??? ja baš ne pratim te stvari kako izlaze... ali to čekam...


jeste...možeš ga skinuti ..a i bio je već u par kina .
madphoenix33
madphoenix33

Posts : 43
Join date : 2009-07-05
Age : 35
Location : Čakovec

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  Von Kaiser Fri Jul 17, 2009 6:27 am

moonlight wrote:Ice age 3

Nisam pogledala 1. i 2. dio ( Embarassed ) bla bla bla

affraid Ovo več postaje ozbiljno....

Ja sam taman jučer po 555 put ali prvi put na kompu pogledala Robin Hood: Muškarci u Tajicama! Legendrani film, pun smjeha i laffa iako je star cca 16 godina Very Happy

Linky trailer (za neuke koji žive u mraku, skrivajući se od filmske kulture *cough*moonlight*cough*) Suspect
Von Kaiser
Von Kaiser

Posts : 13
Join date : 2009-07-16
Age : 34
Location : LOL-land

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  moonlight Fri Jul 17, 2009 7:16 am

Von Kaiser wrote:
moonlight wrote:Ice age 3

Nisam pogledala 1. i 2. dio ( Embarassed ) bla bla bla

affraid Ovo več postaje ozbiljno....

pogledala sam sva 3 Cool evo sad se konačno osjećam dostojnom pričat o crtićima Very Happy Very Happy

Von Kaiser wrote:
Linky trailer (za neuke koji žive u mraku, skrivajući se od filmske kulture *cough*moonlight*cough*) Suspect


gledala sam te muškarce u tajcama isto ful puno puta, jer se reprizirao na hrt-u svake godine Very Happy onaj pojas djevičanstva mi je ostao u sjećanju Very Happy Very Happy
moonlight
moonlight
Admin

Posts : 518
Join date : 2009-06-28
Age : 35
Location : on the rocks

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  Apeiron_forever Sun Jul 26, 2009 12:54 pm

napokon, ali NAPOKON sam pogledala Zohana
2 puta sam ga krenula gledat i svaki put bi netko imao tendencije prekidati me
bastards!!!Rolling Eyes
but not this time
Apeiron_forever
Apeiron_forever

Posts : 111
Join date : 2009-07-05
Age : 34

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  ~benighted~ Mon Jul 27, 2009 9:18 am

Entrapment - sve što sam vidio su Katarina Z. Jones i laseri jocolor šalu na stranu, vrlo zabavan film s pomno planiranim pljačkama umjetnina i na kraju love. Sean Connery je kralj Exclamation
~benighted~
~benighted~
Admin

Posts : 26
Join date : 2009-06-28

https://moonighed.darkbb.com

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  moonlight Sun Aug 02, 2009 1:12 pm

Finding nemo - Naravno ja uvijek u zakašnjenju s crtićima al bitno da sam pogledala konačno Very Happy I predobar je, pogledala sam ga u 'dahu'.. neću previše pisat jer su ga sigurno svi gledali Very Happy
moonlight
moonlight
Admin

Posts : 518
Join date : 2009-06-28
Age : 35
Location : on the rocks

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  Red Tue Aug 11, 2009 4:09 pm

jeej napokon gledo Ice age 3
i slazem se s komentarom prije... meni je osobno prejak i skoro pa i najbolji nastavak do sad... nadam se da ce ih bit jos jer je ova triologija do sad predobra... preporuka svakom ko nije jos gledo a voli crtiće... Surprised
Red
Red

Posts : 214
Join date : 2009-06-28
Age : 34

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum