Moonighted
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Astrologija

3 posters

Go down

Astrologija Empty Astrologija

Post  moonlight Mon Jan 04, 2010 6:05 pm

Dirigiraju li zvijezde našim životima? Da li je sve negdje zapisano? Postoji li sudbina? Stoljećima su se ljudi zapitkivali ovakve stvari i zahvaljujući njima imamo mnoštvo spisa koji upravo ukazuju na postojanje veze između ljudi i planeta. Pokušajmo razmatranjima doći do nekih zaključaka.
Kao ponosit strijelac moram reći da vjerujem u horoskop jer jako lijepo o nama pišu.. Razz
moonlight
moonlight
Admin

Posts : 518
Join date : 2009-06-28
Age : 35
Location : on the rocks

Back to top Go down

Astrologija Empty Re: Astrologija

Post  Zmaj Thu Jan 07, 2010 1:34 am

Ja ful vjerujem u horoskop, svaki put kad nešto dobro piše. U protivnom sam skeptik! =)
Zmaj
Zmaj

Posts : 89
Join date : 2009-07-05
Age : 35
Location : Abbazia-Fiume-Abbazia

Back to top Go down

Astrologija Empty Re: Astrologija

Post  moonlight Thu Jan 07, 2010 6:16 am

Je li moja moć zapažanja dobro primjetila da si rak? Smile
moonlight
moonlight
Admin

Posts : 518
Join date : 2009-06-28
Age : 35
Location : on the rocks

Back to top Go down

Astrologija Empty Re: Astrologija

Post  Zmaj Thu Jan 07, 2010 11:07 am

yup! nenadyebiva ti je moć zaključivanja. strijelac sam u podznaku. bar mi stara tako kaže. =)
Zmaj
Zmaj

Posts : 89
Join date : 2009-07-05
Age : 35
Location : Abbazia-Fiume-Abbazia

Back to top Go down

Astrologija Empty Re: Astrologija

Post  moonlight Fri Jan 08, 2010 7:37 am

Rak i strijelac... voda-vatra, bome rekla bi da ti nije lako baš u životu Very Happy

da vidimo šta kažu zvijezde...
Ovo je prostodušni veseljak koji zna uživati u životu. Rado je viđen u društvu. Uzima stvari u cjelini i nisu mu važni detalji. Pravi humanist i altruist u svom toplom srcu.
Njih bi mogli nazvati oprečnim optimistima.Iako rakovi za sebe tvrde da nisu pesimisti već samo realni ova kombinacija si ponekad dozvoljava optimistična očekivanja. Koliko su ona realna ovisi o tome koliko je rak usklađen sa svojim podznakom jer to je ipak spoj vode i vatre i tu nije lako naći ravnotežu. Zanima ih duhovnost i često su religiozni ali na svoj način. Među njima ima dosta ljubitelja životinja. Vole daleke i egzotične krajeve pa se informiraju o njima, a moguće je da im je hobi ili čak posao vezan uz to. Ako imaju prilike, putuju u te krajeve, a i inače borave izvan kuće mnogo više od ostalih rakova.

Fizički izgled: Svrstavate se u osobe nešto višeg ili izrazito visokog rasta. Obično ste u mladosti vitki, kasnije ste prepoznatljivi po dobroj građi tijela, jakih kostiju. Glava duguljastog oblika, lice ovalno ili trokutasto, ružicastog tena, zaobljenog i širokog čela. Nos je pravilnog oblika, prav i duži. Oči su izražajno plave ili u plavičastozelenim tonovima, kosa je gusta, smeđe ili tamnije boje. Kod većine muškaraca je naglašena tendencija ka ranijem prorjeđivanju kose - ćelavosti. Odlikuju Vas brz i energičan korak, naročito dugi ekstremiteti (noge, ruke), veliko stopalo i šake.
moonlight
moonlight
Admin

Posts : 518
Join date : 2009-06-28
Age : 35
Location : on the rocks

Back to top Go down

Astrologija Empty Re: Astrologija

Post  Zmaj Fri Jan 08, 2010 12:41 pm

osim očiju koje su crne i kose koja se NEĆE prorijediti... poprilično točno, da...
da, i stopala i šake nisu jedini ekstremiteti =)
ti si baš ufurana u te znakove, a??
ja ti svejedno vjerujem samo u dobri horoskop =)
Zmaj
Zmaj

Posts : 89
Join date : 2009-07-05
Age : 35
Location : Abbazia-Fiume-Abbazia

Back to top Go down

Astrologija Empty Re: Astrologija

Post  Apeiron_forever Fri Jan 22, 2010 2:00 pm

mah te novinske mambo jambo gluposti su najveća fikcija
alien vs predator ima više realnosti u svom postojanju
ovo što moonlight kaže to su, ajd, neke karakterne osobine koje su koliko-toliko OK
a to što ljudi kažu joooj danas su mi baš potrefili horoskop,...dobro kažu,... potrefili
ili prvo što počitaju u dnevnim novinama je horoskop pa cijeli dan su u strahovanju kako prelaze cestu,
ili su pak sretni jer im je novčana situacija DOBRO
JEEEEEEE
Apeiron_forever
Apeiron_forever

Posts : 111
Join date : 2009-07-05
Age : 34

Back to top Go down

Astrologija Empty Re: Astrologija

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum