Na osobi suprotnog spola me najviše može privući..

Go down

Na osobi suprotnog spola me najviše može privući.. Empty Na osobi suprotnog spola me najviše može privući..

Post  moonlight on Sun Jul 19, 2009 9:39 am

Dakle koji je neki x-faktor recimo što vam daje veliki + kod suprotnog spola.. i samo ću se koncentrirati na fizički dio, drugom prilikom o osobinama Wink

Kod mene je to duga kosa što mislim da mi je i najveća slabost što se toga tiče Very Happy
moonlight
moonlight
Admin

Back to top Go down

Na osobi suprotnog spola me najviše može privući.. Empty Re: Na osobi suprotnog spola me najviše može privući..

Post  Apeiron_forever on Sun Jul 19, 2009 2:25 pm

moji prvopogledni fetishi
kosa, lijepe ruke i nokti, oči pa usta
da da, dosta brzo opažam stvari
hahaha
Apeiron_forever
Apeiron_forever

Back to top Go down

Na osobi suprotnog spola me najviše može privući.. Empty Re: Na osobi suprotnog spola me najviše može privući..

Post  Red on Mon Jul 20, 2009 12:51 am

Pa za početak lijepo lice (nemogu točno definirat što i kako) ali jednostavno ako mi se svidi lice neke osobe se mogu zainteresirat za nju... a zatim pogled počne lagano bježat prema ostatku tijela... Twisted Evil
Red
Red

Back to top Go down

Post  Zmaj on Tue Jul 21, 2009 3:45 pm

Sise. jbg... nije mi to ful važno ali to prvo vidim, mislim cijenima ja i intelekt i smisao za humor i sve, ali to ne vidim iz prve... a sise vidim... iliti grudi... (sise nije prost izraz... zar ne...)
e da i ful mi je važno da cura nema brkove... ja ne znam zašto neke žene to vole puštati... to je jedino što mi fizički ful smeta... a ostalo... stvar kemije valjda...
Zmaj
Zmaj

Back to top Go down

Post  Duckmeister Quack on Sat Jan 09, 2010 7:10 pm

Prvo nos, površno od mene ali ne volim ružne noseve Razz
Onda ako smo to prošli usne i oči me privuku <3
Duckmeister Quack
Duckmeister Quack

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top