Moonighted
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na osobi suprotnog spola me najviše može privući..

5 posters

Go down

Na osobi suprotnog spola me najviše može privući.. Empty Na osobi suprotnog spola me najviše može privući..

Post  moonlight Sun Jul 19, 2009 9:39 am

Dakle koji je neki x-faktor recimo što vam daje veliki + kod suprotnog spola.. i samo ću se koncentrirati na fizički dio, drugom prilikom o osobinama Wink

Kod mene je to duga kosa što mislim da mi je i najveća slabost što se toga tiče Very Happy
moonlight
moonlight
Admin

Posts : 518
Join date : 2009-06-28
Age : 35
Location : on the rocks

Back to top Go down

Na osobi suprotnog spola me najviše može privući.. Empty Re: Na osobi suprotnog spola me najviše može privući..

Post  Apeiron_forever Sun Jul 19, 2009 2:25 pm

moji prvopogledni fetishi
kosa, lijepe ruke i nokti, oči pa usta
da da, dosta brzo opažam stvari
hahaha
Apeiron_forever
Apeiron_forever

Posts : 111
Join date : 2009-07-05
Age : 34

Back to top Go down

Na osobi suprotnog spola me najviše može privući.. Empty Re: Na osobi suprotnog spola me najviše može privući..

Post  Red Mon Jul 20, 2009 12:51 am

Pa za početak lijepo lice (nemogu točno definirat što i kako) ali jednostavno ako mi se svidi lice neke osobe se mogu zainteresirat za nju... a zatim pogled počne lagano bježat prema ostatku tijela... Twisted Evil
Red
Red

Posts : 214
Join date : 2009-06-28
Age : 34

Back to top Go down

Na osobi suprotnog spola me najviše može privući.. Empty Re: Na osobi suprotnog spola me najviše može privući..

Post  Zmaj Tue Jul 21, 2009 3:45 pm

Sise. jbg... nije mi to ful važno ali to prvo vidim, mislim cijenima ja i intelekt i smisao za humor i sve, ali to ne vidim iz prve... a sise vidim... iliti grudi... (sise nije prost izraz... zar ne...)
e da i ful mi je važno da cura nema brkove... ja ne znam zašto neke žene to vole puštati... to je jedino što mi fizički ful smeta... a ostalo... stvar kemije valjda...
Zmaj
Zmaj

Posts : 89
Join date : 2009-07-05
Age : 35
Location : Abbazia-Fiume-Abbazia

Back to top Go down

Na osobi suprotnog spola me najviše može privući.. Empty Re: Na osobi suprotnog spola me najviše može privući..

Post  Duckmeister Quack Sat Jan 09, 2010 7:10 pm

Prvo nos, površno od mene ali ne volim ružne noseve Razz
Onda ako smo to prošli usne i oči me privuku <3
Duckmeister Quack
Duckmeister Quack

Posts : 225
Join date : 2010-01-09
Age : 35
Location : Supermarket

Back to top Go down

Na osobi suprotnog spola me najviše može privući.. Empty Re: Na osobi suprotnog spola me najviše može privući..

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum