Zadnji film koji ste pogledali?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zadnji film koji ste pogledali? - Page 2 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  Zmaj on Thu Aug 13, 2009 2:52 am

pffft... gleado sam herija novog.. i ono... žao mi je što jesam jer sam frik koji je malo pa fan i sve sam pročitao, ali ono... film nije koma, ali nema najboljih djelova iz knjige... bzvz... Sad
Zmaj
Zmaj

Back to top Go down

Zadnji film koji ste pogledali? - Page 2 Empty Re: Zadnji film koji ste pogledali?

Post  Apeiron_forever on Wed Aug 19, 2009 12:42 pm

mirrors
tobože neki horor o nekom "demonu" koji je daaavno iz neke ženske ušo u ta neka ogledala i sada ubija ljude.................film je blagorečeno sranje. samo je kraj fora
lik se bori sa tim sranjem i misli da ga je pobijedio
izlazi iz te zgrade i primjeti da sve piše naopako i skuži da je zatočen u ogledalu
haaaaaaahaaaaaaaahaaaaaaaaa koja fakin ironija
aaaajjjj lav it Twisted Evil
P.S. sori ak ste mislili pogledat film pa sam vam kraj uništila, svejedno je sranje
Apeiron_forever
Apeiron_forever

Back to top Go down

Post  Red on Wed Aug 19, 2009 1:09 pm

bez obzira kakav je film... ajde ako vec ubuduce pises o njemu ne govori kako zavrsava... nebi vjerovala poprilicno ubije film kad znas kako zavrsi... hvala
Red
Red

Back to top Go down

Post  Von Kaiser on Fri Aug 21, 2009 4:52 pm

Zmaj wrote:pffft... gleado sam herija novog.. i ono... žao mi je što jesam jer sam frik koji je malo pa fan i sve sam pročitao, ali ono... film nije koma, ali nema najboljih djelova iz knjige... bzvz... Sad

I ja sam ga nedavno gledala, ali za razliku od ostale nacije, ja nisam pročitala knjigu. To čini moje mišljenje izrazito objektivna, a moje mišljenje je da je film največe smječe koje sam pogledala u zadnje vrijeme -_-. Kao da je netko nasumično isjeckao kadrove i randomly ih pobacao u filmsku rolu (but that's the least of all that is wrong with the movie)...... Tuga i žalost.... Sleep
Von Kaiser
Von Kaiser

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top